Pozytywniej.pl

Śmieszne zdjęcia, obrazki i teksty na FB - NEWS

Śmieszne zdjęcia, obrazki i teksty na FB - NEWS

Wpis 2016 Wrzesień 23 - Nowa opcja z losowymi obrazkami.
Miło nam poinformować wszystkich fanów strony z pozytywnymi obrazkami, śmiesznymi zdjęciami i kawałami na Facebooka iż w dniu dzisiejszym wprowadziliśmy nową aktualizację w skrypcie strony. Od teraz po wejściu w dowolny obrazek, pod komentarzami wyświetli się Wam losowo 4 dowolne inne obrazki. Będzie to okazja do przypomnienia sobie fajnych zdjęć, lub obejrzenia zupełnie nowych, których jeszcze nie widzieliście wcześniej. Pod listą 4 obrazków znajdziecie również przycisk powrotu do strony głównej. Miłego oglądania ! :)

Wpis 2016 Styczeń 20 - Nowy bardziej pozytywny wygląd strony!
W dniu dzisiejszym serwis Pozytywniej.PL zyskał nową, bardziej pozytywną i wesołą szatę graficzną. Mamy nadzieje, że nowy wygląd przypadnie Wam do gustu. :) Jeśli nowa szata graficzna nie jest jeszcze widoczna na Twoim komputerze, prosimy kliknąć prawym przyciskiem myszki w wolny obszar na stronie i wybrać opcję odśwież.

Wpis 2015 Luty 01 - Śmieszne Kawały
Dziś wprowadziliśmy zmianę, która pozwoli w serwisie wyróżnić śmieszne dowcipy i kawały. Nowa opcja dostępna jest już w górnym menu. Po kliknięciu w zakładkę kawały zostaniecie odesłani do materiałów tylko o tej tematyce. Będziemy się starać rozbudowywać ich bazę i codziennie dodawać coś nowego. Mamy nadzieję, że dzięki nowej opcji korzystanie z naszej strony stanie się jeszcze bardziej przyjemne i zabawne dla wszystkich, którzy szukają pozytywnej energii w internecie.:-)

Wpis 2014 Marzec 14 - Top Facebook 30 dni!
Kolejna zmiana w serwisie z pozytywną energią Pozytywniej.PL. Dziś zakończyliśmy testy nowej opcji umożliwiającej szybki podgląd najlepszych obrazków i zdjęć, najczęściej likowanych i sharowanych na facebooka z ostatnich 30 dni. Po wejściu w zakładkę Top FB w pierwszej kolejności ukażą się Wam śmieszne obrazki, śmieszne zdjęcia, refleksyjne materiały z największą liczbą polubień i udostępnień na FB w ostatnim czasie. By podejrzeć jakie pozytywki zebrały najwięcej lików od początku istnienia serwisu wystarczy zmienić zakładkę. Mamy nadzieje, iż nowa opcja okaże się użyteczna i przydatna.


Wpis 2014 Luty 10 - Unikaty!
Dziś postanowiliśmy wprowadzić nową opcję w serwisie, która daje możliwość wyróżnienia unikalnych jedynych w swoim rodzaju śmiesznych obrazków i zdjęć, które po raz pierwszy ukazały się na łamach naszego serwisu i nie były wcześniej nigdzie indziej publikowane.

Unikalne obrazki zostały wyróżnione poprzez umieszczenie na nich w lewym górnym rogu napisu UNIKAT i efektu zawiniętego rogu. Dzięki temu autorzy obrazków będą mogli teraz wyróżnić w naszym serwisie wyjątkowe materiały, których są autorami i które nie były kopiowane z innych stron. My z naszej strony postanowiliśmy takie materiały dodatkowo zabezpieczyć wtopionym napisem pozytywniej.pl dodanym na całej długości materiału.

Mamy nadzieje, że powyższe zmiany przyczynią się do tego, iż coraz więcej śmiesznych zdjęć i refleksyjnych materiałów publikowanych na łamach naszego serwisu będzie autorskich. Zapraszamy wszystkich kreatywnych i pomysłowych autorów zdjęć i obrazków do dodawania swoich pozytywek na łamach naszego serwisu :-)


Poniżej przykładowy unikalny obrazek:

Unikalne ObrazkiWpis 2014 Styczeń 24 - Nowy Wygląd!
Dziś został wdrożony nowy wygląd serwisu ze śmiesznymi i fajnymi obrazkiami oraz pozytywną energią. Zostały naprawione znane błędy i opracowane zostały zmiany, które mają przyśpieszyć działanie serwisu we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych. Mamy nadzieje, iż nowe zmiany przypadną Wam do gustu. :)

Pozdrawiamy serdecznie!
Administracja

Opublikowano 2016-09-30 11:24:51 przez Admin

Komentarze

Pasjans.io - najlepsze pasjanse i gry karciane online

Klondike gra przygodowa online